Maslak Mh. Atatürk San. St. 2.Kısım 4.Sk. No:59-60-73 Sarıyer/İstanbul
Ptesi - Ctesi : 09:00 - 19:00
Pazar : Kapalı
PROJE TEKLİFİ
HİZMETLERİMİZ
Kaporta Boya
Özellikle yaşlı araçlarda ya da kaza gibi durumlarda araçların boyanması gerekir. Kaporta boya, içerisinde bir dizi işlem gerektiren özel teknik ve işçiliktir.
DETAYLAR
Mikron Boya
Aracınızla kaza mı yaptınız, ezikler veya çizikler mi var, boyanırsa aracımın orjinalliği bozulur mu, aracım değer kaybeder mi derdine son; Maslak Master boya gerektiren hasarlarda kaporta ve boya işleminde, fabrika çıkış standartlarına uygun, aracınızın boya kalınlık mikron değerleri (mikron ölçüm değerleri) orjinal kalmak şartıyla, yani aracınızın fabrikadan çıktığı ilk gün ki gibi orjinal kalmasını sağlamaktadır.
DETAYLAR
Boyasız Göçük Düzeltme
Dolu sonrası aracınızda oluşan göçük hasarları, dolu eziklerini boya bozmadan aracınızın orjinalliğine dokunmada özel onarım takımlarıyla onarıyoruz. Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır.
DETAYLAR
Pasta Cila
Bir aracın boyasını daha parlak gösteren, ufak çizikleri kamufle eden işleme pasta cila denir. Bu işlem, otomobilin genel görüntüsüne etki ettiği için ikinci el otomobil alırken ya da satarken de önemli bir avantaj sunabilir.
DETAYLAR
Boya Koruma
Boya koruma işleminin öncelikli amacı aracınızın rengini ve parlaklığını korumak ve zamanla oluşabilecek dış etkilere karşı üst düzey bir koruma sağlamaktır. Maslak Master araç boya koruma uygulaması otomobilinizde renk ve parlaklığının uzun ömürlü olmasını sağlar.
DETAYLAR
Oto Kuaför
Genel olarak araçların yüzeysel şekilde temizlenmesine oto kuaför işlemleri adı verilmektedir. Bu uygulamada araçların iç aksamına detaylı temizlik yapılmaktadır. Bununla beraber araç üzerinde pasta-cila uygulaması da gerçekleştirilmektedir. Oto bakım yapan firmalarda motoru yıkanır ve parlatıcı ile parlatılmaktadır.
DETAYLAR