Maslak Mh. Atatürk San. St. 2.Kısım 4.Sk. No:59-60-73 Sarıyer/İstanbul
Ptesi - Ctesi : 09:00 - 19:00
Pazar : Kapalı
PROJE TEKLİFİ
Oto Kuaför
Oto Kuaför
HİZMETLERİMİZ
Oto Kuaför

Genel olarak araçların yüzeysel şekilde temizlenmesine oto kuaför işlemleri adı verilmektedir. Bu uygulamada araçların iç aksamına detaylı temizlik yapılmaktadır. Bununla beraber araç üzerinde pasta-cila uygulaması da gerçekleştirilmektedir. Oto bakım yapan firmalarda motoru yıkanır ve parlatıcı ile parlatılmaktadır. Bununla beraber jantları temizlenir ve bu temizlikte genel olarak asit bazlı ürünler kullanılmaktadır. Bu nedenle oto kuaför uygulamalarının her zaman uzman oto kuaförleri tarafından yapılması gerekmektedir.

Eğer kaliteli bir markada ve uzmanlar tarafından yapılırsa gerçekten sonuçları aracınızı korumaya yöneliktir. Aracınıza antibakteriyel detaylı temizlik yapılır, aracınızdaki tüm bakteriler tamamen yok edilir. Kumaş aksamlar kumaş koruyucu ürünlerle, deri ve plastik aksamlar ise bu maddelerin özelliklerine göre özel formülüze edilmiş ürünler ile koruma altına alınır.

Bu korumalar ne işe yarar? Kumaş koruma; otomobilinizdeki kumaş aksamların sıvı temasını engeller, kumaşınızın temizlendikten sonra rahat nefes almasını bu sayede kumaşın altındaki sünger kısmın hava almasını sağlar ve süngerin dayanıklılık sürecini uzatır. Böylece koltuklarımız şekil deformesine uğramaz. Plastik aksamlara yapılan koruma ise aracınızdaki plastik ve bakalit malzemelerin güneşe karşı dayanılıklığını arttırır bu sayede renk atmaları, soyulmalar  ve çatlamalar engellenmiş olur. Ayrıca bu ürünlerin toz itici özelliği olduğu için hem sağlığınıza faydası vardır (astım, bronşit gibi hastalıkların oluşmasını engeller) hemde aracınızın temiz görünmesine yol açar. Deri koruma ise; Deri koltuklarınızın daha uzun ömürlü olmasını, renklerinin solmasını ve çatlamasını engeller.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş